Monday, October 15th
4:00pm PeeWee Rep 2
5:00pm Atom Rep 2
6:00pm Pre-Novice
7:00pm PeeWee Rep 1
8:00pm Bantam Rep 2
Tuesday, October 16th
4:00pm Atom Canucks & Senators
5:00pm Bantam Bruins & Sharks
6:00pm Novice
7:00pm PeeWee Wings & Flyers
8:00pm Midget Blues & Leafs
Wednesday, October 17th
4:00pm Midget Rep 1
5:00pm PeeWee Rep 3
6:00pm First Shift Program
7:00pm BR8KAWAY Hockey
8:00pm Midget Rep 2
Thursday, October 18th
4:00pm Midget Blues & Jets
5:00pm Atom Canucks & Oilers
6:00pm – 7:30pm PeeWee AAA
7:30pm – 9:00pm Goalie Clinic
Friday, October 19th
4:00pm Atom Rep 3
5:00pm PeeWee Wings & Penguins
6:00pm Midget Rep 3
7:00pm Female U20 Rep
Saturday, October 20th
8:00am Bantam Bruins & Sharks
9:00am Atom Senators & Oilers
10:00am Midget Leafs & Jets
11:00am PeeWee Flyers & Penguins
12:00am Bantam Rep 1
1:00pm Midget Rep 1
2:00pm Female U15 Rep
3:00pm Atom Rep 1
4:00pm Midget Rep 2
5:00pm – 7:00pm Bantam AAA Female
Sunday, October 21st
8:30am Pre-Novice
9:30am Novice
10:30am – 11:30am Bantam AAA Female
4:00pm PeeWee Rep 2
5:00pm Atom Rep 2
6:00pm Pre-Novice
7:00pm PeeWee Rep 1
8:00pm Bantam Rep 2
Tuesday, October 16th
4:00pm Atom Canucks & Senators
5:00pm Bantam Bruins & Sharks
6:00pm Novice
7:00pm PeeWee Wings & Flyers
8:00pm Midget Blues & Leafs
Wednesday, October 17th
4:00pm Midget Rep 1
5:00pm PeeWee Rep 3
6:00pm First Shift Program
7:00pm BR8KAWAY Hockey
8:00pm Midget Rep 2
Thursday, October 18th
4:00pm Midget Blues & Jets
5:00pm Atom Canucks & Oilers
6:00pm – 7:30pm PeeWee AAA
7:30pm – 9:00pm Goalie Clinic
Friday, October 19th
4:00pm Atom Rep 3
5:00pm PeeWee Wings & Penguins
6:00pm Midget Rep 3
7:00pm Female U20 Rep
Saturday, October 20th
8:00am Bantam Bruins & Sharks
9:00am Atom Senators & Oilers
10:00am Midget Leafs & Jets
11:00am PeeWee Flyers & Penguins
12:00am Bantam Rep 1
1:00pm Midget Rep 1
2:00pm Female U15 Rep
3:00pm Atom Rep 1
4:00pm Midget Rep 2
5:00pm – 7:00pm Bantam AAA Female
Sunday, October 21st
8:30am Pre-Novice
9:30am Novice
10:30am – 11:30am Bantam AAA Female